KURUCUMUZ

Gökhan ARALIK Kimdir?

Gökhan Aralıkİstanbul Aydın Üniversitesi’nin GSF (Güzel Sanatlar Fakültesi) ‘nden mezun olduktan sonra “Arama Motorları Optimizasyonu, Google Adwords ve E-Ticaret Çözümleri” sektörlerinde yüksek ivmelerle kariyerine devam ederken, eş zamanlı olarak İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans (MBA) programına hazırlanmaktadır. Eğitimi sürekli gelişim olarak nitelendirir ve sonsuz ihtiyaçların varolduğu bu ikstisadi duyguyu yine eğitimle beslemeye devam edecektir.

2008 yılından günümüze İstanbul Aydın Üniversitesi dahil pek çok kurumsal markaya E-Ticaret danışmanlığı gerçekleştirmektedir. 2009 yılında kurmuş olduğu İstanbul Fikir Sanat ile reklam ajanslarına ve firmalara SEO, Google Adwords, E-Ticaret Danışmanlık hizmeti vermektedir. WordPress, Google Adwords ve Web Tasarım Uzmanıdır. Aynı zamanda Adarat Rospa Akademi’de eğitimli bir ileri seviye motosiklet sürücüsüdür.

Fark edilmek için fark yaratmanın sanat ve teknolojinin birleşmesi ile başarıldığı bilincine varan ve bu ilke ile devam edenlerden biri olarak bugüne değin görev aldığı tüm şirketlerde, araştırmacı & yenilikçi ve fırsat yaratan bir rol alarak kurumlarının daha etkin bir yapıya kavuşmasını sağlamıştır.

Sosyal hayatında; fotoğraf, vide ve motosiklet ile ilgilenmekte ve yakın tarihlerde yaptığı çalışmalarda her ikisini de birleştirerek kısa metraj film & belgeseller yayınlamıştır.

Birçok markanın danışmanlığı ile başarı hikâyesini yazmayı sürdürmekte ; Süreçleri yöneten değil, süreçlerle “yön-veren” olmaya devam etmektedir.”

Open chat
Merhaba! WhatsApp desteği ile hemen bizimle iletişime geçebilirsin...