Havadan Drone Çekimi

drone ile havadan arazi çekimi

 

Havadan Video | Havadan Fotoğraf

Bugüne dek 70’in üzerine işletmeye 4K kalitesinde drone çekimi hizmeti sunduk. Yapı, araç takip, dizi, sinema filmi, klip, arazi, etkinlik ve benzeri bir çok projemizde tüm enerjimizi en doğru ve kaliteli görüntüye ulaşmak için harcadık. Alanında uzman pilot fotoğrafçılarımız doğru görüntüleri elde etmek için çalışırken görüntü işleme uzmanlarımız ise gelen video ve fotoğrafları görsel açıdan en iyi halde teslim etmek için çalışıyorlar.

Herkes en iyi hizmeti almak ister. Bizde sizlere bu yazımız ile bu hizmeti nasıl en iyi şekilde alacağınızı anlatmak istiyoruz. Hangi alanlarda kullanabileceğinizi, fiyatlandırma politikaları ve teknik bilgiler ile sizleri en iyi hizmete kavuşturuyoruz. Kısaca bu hizmetin ne olduğundan bahsetmek gerekirse: ilk olarak drone çekimi nedir bu soruya yanıt bulmamız gerekmektedir. Drone çekimi değimiz de aslında kayıt cihazları ile hava çekimi yapıldığını anlarsınız. Ama aslında biraz daha detaylıdır. Kayıt cihazlarının ve drone seçimleri oldukça önemlidir. Kayıt için en az 4k Full HD kayıt cihazları kullanılmalıdır. Tabi almak istediğiniz hizmete göre daha kaliteli ekipman seçimleri de yapabilmektesiniz. Bu seçimlerinize göre fiyatlar değişim göstermektedir. Bu konuyu zaten fiyatlandırma kısmında daha detaylı anlatıyor olacağız.

Aslında sınırlandırma yapmak pekte mümkün değildir. Artık internette veya televizyonda rastladığımız birçok reklam tanıtım filminin de bu metod ile çekildiğini görebilirsiniz. Yine de bu konuyu 4 ana başlıkta toplamamız mümkündür. Organizasyonlarınız için, kurumsal projeleriniz için, gayrimenkul tanıtımları için ve sektörel tanıtım filmi için kullanılması mümkündür. Bu hizmetten faydalanmanızın birçok artısı vardır. Standart tip kayıt sistemlerini ele aldığımız zaman daha düşük bir bütçe bu hizmete sahip olabilirsiniz. Daha prestijli video veya fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz. İlanlarınız veya reklam çalışmalarınız için yaptıracağınız tanıtım filmlerinde hedef kitlenize daha çok hitap edebilirsiniz. Bunlar ve bunlar gibi birçok artısı bulunmaktadır. Bu hizmet birçok sektörde, birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hala verilmeye devam etmektedir.

Hemen Arayın size en uygun teklifi sunalım

0530 160 39 19

 

WhatsApp
Merhaba! WhatsApp desteği ile hemen bizimle iletişime geçebilirsin...