Akınsoft, Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından biridir. Akınsoft, e-ticaret sektörüne yönelik çözümler sunan bir firma olarak, sanal mağaza entegrasyonu hizmeti de vermektedir. Sanal mağaza entegrasyonu, e-ticaret sitesi işletmek istemeyen ya da kendi sitesinin yanında farklı pazar yerlerinde de ürünlerini satmak isteyen işletmeler için ideal bir çözümdür. Akınsoft’un en büyük bayilerinden birisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız…

Sanal mağaza entegrasyonu sayesinde, Akınsoft müşterileri, kendi ürünlerini Hepsiburada, N11, Trendyol, Çiçeksepeti, FLO, Morhipo, Modanisa gibi popüler pazar yerlerine kolayca gönderebilir ve bu sitelerden gelen siparişleri tek bir panel üzerinden takip edebilirler. Böylece hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf ederken, satış hacimlerini ve müşteri memnuniyetlerini arttırabilirler.

Sanal Pazaryeri Entegrasyon PaketleriSanal mağaza entegrasyonu için Akınsoft’un sunduğu avantajlar şunlardır:

– Ürünleri tek seferde birden fazla pazar yerine gönderme imkanı
– Ürün stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak güncelleme özelliği
– Pazar yerlerinden gelen siparişleri anlık olarak görüntüleme ve yönetme yeteneği
– Siparişleri kendi depolarından ya da direkt sevkiyat hizmeti veren firmalardan gönderme seçeneği
– Siparişleri Akınsoft muhasebe programına otomatik olarak aktarma fonksiyonu
– Pazar yerleri ile ilgili raporlama ve analiz yapma imkanı

Sanal mağaza entegrasyonu hizmetinden yararlanmak için Akınsoft e-ticaret paketlerinden birini tercih etmeniz yeterlidir. Paket kapsamında 1 adet entegrasyon hediye olarak verilmektedir. Dilerseniz ekstra ücret karşılığında daha fazla pazar yeri entegrasyonu da alabilirsiniz. Akınsoft e-ticaret paketleri ile ilgili detaylı bilgi için https://wa.me/+905301603919 Whatsapp destek hattımızdan bilgi, randevu ve demo talebi konusunda destek alabilirsiniz.

Akınsoft pazaryeri entegrasyonu ile e-ticarette fark yaratın!